
2009
Bijzondere tijden zijn voelbaar in beweging. Mag er oude kennis vrijkomen vanuit verschillende hoeken, werelden, universa?
uit 2009 tot 2009
(klik op de afbeelding om het werk groter te bekijken)
stuur een bericht naar de kunstenaar

Hunab K'u (v)
2009Laatste werk.... magisch midden... de complete verbinding liet lang op zich wachten... de verf blijft meer dan 6 maanden nat...in afwachting van wat??? Nu is het werk ingelegd met edelsteentjes en heb ik mogen zien wat dit werk verbeeldt. Zie verdere uitleg op http://www.pan-holland.nl/Wavespeller/4KANjaar_10.htm onder het kopje "Kunst in het licht".

Zee van energie (v)
2009Windnomade bestemd voor de zwerm voor het Oerol festival 2009..Inspiratie:nulpuntenergie, zoektocht naar de geheime kracht van het universum.

Transformatie (v)
2009Het bos ademt door de natuurwezens, shift spiegelt en draait, zo boven zo beneden.? Magische gezichten. Olieverf met fotoscheursels, kristal en rozenkwarts

Passie! (v)
2009Passievol en intuïtief ontstaan en geïnspireerd door de muziek van Enigma.

Stromen
2009Stromend vanuit nul, vanuit de bron.

Cosmic dance .. 188
2009Dans van het universum, zacht wiegend als het Noorderlicht...geïnspireerd door de muziek van Enigma.

Frequenties
2009...vibraties...frequenties...trillingen in het universum...in jou

Re-connection (v)
2009Is er een re-connection met de enorme kennis welke in Egypte onder het zand bewaard ligt??

Windwezen (v)
2009Bewust Wind Wezen
Blaas mij schoon
leeg mijn oude emoties
en vul mijn innerlijke ruimte
met voelen in de stilte